Evil warriors

Forum klanu Evil Warriors

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-02-27 10:02:46

RiccoFD

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-20
Posty: 17
Punktów :   

Newer Ending Stori

Gra zaczerpnięta z mojego forum sojuszu na ogame. Polega one na tym ze każdy dopisuje cos od siebie do "niekończocej sie opowiesci"  Zabawa na moim forum



//zaczynam:

Gdzy ludzie spokojnie żyli gdzies w mythar wzystkich prepelnila wielka mooc i nikt nie wiedzial co sie dzieje w tem wysoko w niebiosach huknał grzmot! (Prrrrt!!!) i serwer dostał sraczki...


Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chcę.

Offline

 

#2 2008-02-27 16:43:49

Spax

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-20
Posty: 18
Punktów :   

Re: Newer Ending Stori

Gdzy ludzie spokojnie żyli gdzies w mythar wzystkich prepelnila wielka mooc i nikt nie wiedzial co sie dzieje w tem wysoko w niebiosach huknał grzmot! (Prrrrt!!!) i serwer dostał sraczki. Wnet uratował nas Xentis który jako jedyny odwazyl się podejsc do odbytu servera i zablokowac go swoimi pantoflami ...

Offline

 

#3 2008-02-27 16:45:42

RiccoFD

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Newer Ending Stori

Gdzy ludzie spokojnie żyli gdzies w mythar wzystkich prepelnila wielka mooc i nikt nie wiedzial co sie dzieje w tem wysoko w niebiosach huknał grzmot! (Prrrrt!!!) i serwer dostał sraczki. Wnet uratował nas Xentis który jako jedyny odwazyl się podejsc do odbytu servera i zablokowac go swoimi pantoflami lecz wysranych itemkow nie dalop się uratowac wiec musial isc na grenlandie po kopie zapasową bazy danych...


Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chcę.

Offline

 

#4 2008-02-27 16:59:52

Spax

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-20
Posty: 18
Punktów :   

Re: Newer Ending Stori

Gdzy ludzie spokojnie żyli gdzies w mythar wzystkich prepelnila wielka mooc i nikt nie wiedzial co sie dzieje w tem wysoko w niebiosach huknał grzmot! (Prrrrt!!!) i serwer dostał sraczki. Wnet uratował nas Xentis który jako jedyny odwazyl się podejsc do odbytu servera i zablokowac go swoimi pantoflami lecz wysranych itemkow nie dalop się uratowac wiec musial isc na grenlandie po kopie zapasową bazy danych. Doszedł na miejsce i spotkał groźnego Endriu, który go zaatakował podstepnie i zamknal w lochach. Xentisa wybawil Evil Warriorsi...

Offline

 

#5 2008-02-28 09:28:45

RiccoFD

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Newer Ending Stori

Gdzy ludzie spokojnie żyli gdzies w mythar wzystkich prepelnila wielka mooc i nikt nie wiedzial co sie dzieje w tem wysoko w niebiosach huknał grzmot! (Prrrrt!!!) i serwer dostał sraczki. Wnet uratował nas Xentis który jako jedyny odwazyl się podejsc do odbytu servera i zablokowac go swoimi pantoflami lecz wysranych itemkow nie dalop się uratowac wiec musial isc na grenlandie po kopie zapasową bazy danych. Doszedł na miejsce i spotkał groźnego Endriu, który go zaatakował podstepnie i zamknal w lochach. Xentisa wybawil Evil Warriorsi znani jako Evil warriorsi.
lecz baza danych przez ten czes została wywieziona samolotem do iraku wiec xentis i evil warriorsi musieli sie udac tam i dogadac z czarnym irakijczykiem w niebieskim turbanie i jego kolegom białym mużynem...


Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chcę.

Offline

 

#6 2008-02-28 20:20:22

Spax

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-20
Posty: 18
Punktów :   

Re: Newer Ending Stori

Gdzy ludzie spokojnie żyli gdzies w mythar wzystkich prepelnila wielka mooc i nikt nie wiedzial co sie dzieje w tem wysoko w niebiosach huknał grzmot! (Prrrrt!!!) i serwer dostał sraczki. Wnet uratował nas Xentis który jako jedyny odwazyl się podejsc do odbytu servera i zablokowac go swoimi pantoflami lecz wysranych itemkow nie dalop się uratowac wiec musial isc na grenlandie po kopie zapasową bazy danych. Doszedł na miejsce i spotkał groźnego Endriu, który go zaatakował podstepnie i zamknal w lochach. Xentisa wybawil Evil Warriorsi znani jako Evil warriorsi.
lecz baza danych przez ten czes została wywieziona samolotem do iraku wiec xentis i evil warriorsi musieli sie udac tam i dogadac z czarnym irakijczykiem w niebieskim turbanie i jego kolegom białym mużynem. Białemu murzynowi zachciało się kupki więc szybko pobiegł do kibla, ale Spax wraz z RiccoFD zrobili joka i wysadzili kibel w powietrze a biały murzyn zesrał się w gacie...

Offline

 

#7 2008-02-29 19:30:38

RiccoFD

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Newer Ending Stori

Gdzy ludzie spokojnie żyli gdzies w mythar wzystkich prepelnila wielka mooc i nikt nie wiedzial co sie dzieje w tem wysoko w niebiosach huknał grzmot! (Prrrrt!!!) i serwer dostał sraczki. Wnet uratował nas Xentis który jako jedyny odwazyl się podejsc do odbytu servera i zablokowac go swoimi pantoflami lecz wysranych itemkow nie dalop się uratowac wiec musial isc na grenlandie po kopie zapasową bazy danych. Doszedł na miejsce i spotkał groźnego Endriu, który go zaatakował podstepnie i zamknal w lochach. Xentisa wybawil Evil Warriorsi znani jako Evil warriorsi.
lecz baza danych przez ten czes została wywieziona samolotem do iraku wiec xentis i evil warriorsi musieli sie udac tam i dogadac z czarnym irakijczykiem w niebieskim turbanie i jego kolegom białym mużynem. Białemu murzynowi zachciało się kupki więc szybko pobiegł do kibla, ale Spax wraz z RiccoFD zrobili joka i wysadzili kibel w powietrze a biały murzyn zesrał się w gacie i wyzwolił chmure gazow nuklearnuch, powstał wielki grzyb a zaklocenia elektromagneetyczne zniszczyły baze danych xentis w załamaniu chcial sie powiesic ale nie wyszlo. xentis spadł z dachu i wyladował prosto na furii infernalis ktory wpadł w furie i z racji ze byl w towazystwie furiatow ewoułował w Furia^3 infernalis...


Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chcę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niebianscypogromcy.pun.pl www.candycity.pun.pl www.inig.pun.pl www.poa.pun.pl www.moskitiera.pun.pl